MIKOŁAJKI W LASERCITY

Zbliżają się święta, a my mamy dla Was wyjątkową propozycję na spędzenie tych cudownych dni. Rozświetlmy razem świąteczne dni 🌟🎅 Przygotowaliśmy specjalną ofertę na Mikołajki dla grup zorganizowanych łączącą w sobie świąteczną magię oraz rozrywkę!
🎨 Warsztaty dekorowania bombek – Przygotujcie się na artystyczną podróż! W naszych salach będziemy ozdabiać bombki, tworząc unikatowe ozdoby świąteczne. Niech Wasze świąteczne drzewko zabłyśnie pełne kolorów stworzonych własnoręcznie!
🎅 Spotkanie z Mikołajem – Mikołaj przybywa do Lasercity, aby osobiście poznać wszystkie grzeczne dzieciaki! Będzie okazja do rozmowy, dzielenia się życzeniami i oczywiście zdjęć! Przygotujcie swoje listy z życzeniami, bo Mikołaj jest ciekawy, co znajduje się na Waszych świątecznych marzeniach!
🔫 Mikołajowe misje laserowe – Dla młodszych dzieci przygotowaliśmy specjalne atrakcje, takie jak Laser Maze i Laser Shot, które dostarczą dużo frajdy i emocji. Starsze dzieci będą mogły spróbować swoich sił w Laser Tag, Laser Maze i Laser Shot.
Dla opiekunów grup zapewniamy zimową herbatkę lub kawę gratis, abyście mogli się zrelaksować i cieszyć wspólnym czasem w naszym Laserowym Centrum Rozrywki.
Zarezerwujcie już teraz swoje miejsca na Mikołajki w LaserCity i sprawcie dzieciom niezapomniane przeżycia!
Snowboarding